Firmaet |  Produkter |  Nedlastninger/downloads |  Nyheter |  Support |  Kontakt |   

Kontakt din salgs- og distriktsansvarlig

 

Distriktsleder, Nord Norge
Jim Arne Løkås
Mobil +47 95 70 27 66
E-mail jim.lokas@roth-nordic.no


Distrikt:
Nordland, Troms- og Finmark

   

Distriktsleder, Midt Norge
Lars Ketil Aune
Mobil +47 90 64 27 27
E-mail lars.aune@roth-nordic.no 


Distrikt:
Trøndelag, Nordmøre og Romsdal

   

Distriktsleder, Vestlandet
Frode Mikkelsen
Mobil +47 99 56 59 20 
E-mail frode.mikkelsen@roth-nordic.no 

Distrikt:
Sunnmøre, Sogn- og Fjordane & Hordaland

 
 

Distrikstleder, Sør-Vestlandet
Erik Pettersen
Mobil +47 93 22 05 02
E-mail erik.pettersen@roth-nordic.no


Distrikt:
Rogaland & Vest Agder


   

Distriktsleder, Sørlandet
Per Arne Egeberg
Mobil +47 91 80 68 10 
E-mail per.egeberg@roth-nordic.no


Distrikt:
Buskerud, Vestfold, Telemark og Aust Agder

   

Distriktsleder, Østlandet
Olav Are Lunde
Mobil +47 91 37 75 21
E-mail olav.lunde@roth-nordic.no


Distrikt:
Oslo, Akershus, Hedemark & Oppland 

   

Distriktsleder Østlandet
Hans Martin T. Svendsen
Mobil: +47 91 99 76 68
E-mail: hans.svendsen@roth-nordic.no


Distrikt:
Akershus, Østfold, Hedemark & Oppland